Mydelniczki w stylu retro

Mydelniczki od zawsze starały się być tym elementem, który będzie budował styl łazienki. Niedostrzegalna siła, jaka drzemie w dobrze dobranych dodatkach sprawia, że nasza łazienka zaczyna przypominać coś doskonałego. Widzimy w niej realizację naszych planów, a nie zbiorowisko poszczególnych przedmiotów, zupełnie do siebie niepasujących.

Mydelniczki ceramiczne

Wśród produktów z tej kategorii warto by było wymienić przede wszystkim mydelniczkę, która wyróżnia się pod względem designu. Są to mydelniczki ceramiczne, które w lepszy sposób dopasowują się do stylu retro. Zwykle są one białe. Wśród mydelniczek ze stali nierdzewnej warto zwrócić uwagę na kolory – złoto oraz chrome. Mydelniczki na ścianę są wyjątkowo ciekawym pomysłem, warto na nie zwrócić uwagę jako alternatywa dla mydelniczki na wannę.

Uznane marki

To co wyróżnia produkty z tej kategorii to obecność w niej tylko uznanych firm mydelniczek wiszących i stojących. Możemy wymienić chociażby: Arcade, Burlington czy Carlo Frattini. To firmy, które dbają nie tylko o jakość mydelniczek, ale także o ich niebanalne wzornictwo.

Wybierając mydelniczki do łazienki warto skupić się na takich, które pasują stylistycznie oraz kolorystycznie do naszego wnętrza, dzięki czemu tworzymy styl niepowtarzalny w naszej łazience.

Carlo Frattini Quadra Mydelniczka szklana ścienna Chrom F6023/2WCR Carlo Frattini Quadra Mydelniczka szklana ścienna Chrom F6023/2WCR
Producent: Carlo Frattini
Cena:

1 066,42 zł

Cena (EUR): 231,83 €

szt.
zobacz więcej
Flaminia Evergreen Mydelniczka ceramiczna EGPS Flaminia Evergreen Mydelniczka ceramiczna EGPS
Producent: Flaminia
Cena:

1 597,81 zł

Cena (EUR): 347,35 €

szt.
zobacz więcej
GRAFF Bali Mydelniczka, polerowany chrom 2064007 GRAFF Bali Mydelniczka, polerowany chrom 2064007
Producent: Graff
Cena:

631,58 zł

Cena (EUR): 137,30 €

szt.
zobacz więcej
Kerasan Mydelniczka Ścienna chrom 740990 Kerasan Mydelniczka Ścienna chrom 740990
Producent: Kerasan
Cena:

587,05 zł

Cena (EUR): 127,62 €

szt.
zobacz więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl